02163618600 celikdizelservis@servis.isuzu.com.tr

Modern plazasıyla yılda 10.000 araca TSE 12047 normlarına uygun olarak hizmet veren Çelik Dizel, beş yıldızlı plazada aynı zamanda satış, servis, kaporta, boya ve yedek parça hizmeti de sunmaktadır.

Çelik Dizel Isuzu fabrikası tarafından 1984 senesinden bu yana satış sonrası hizmette bir çok kez birincilik ödüllerine layık görülmüştür.

Anadolu Isuzu dan alınan bu ödüller Çelik Dizel in kalite standartlarını yükseltmesine ve daha kaliteli bir hizmeti müşterilerine sunmasına olanak tanımıştır.

Çelik dizelin tercih edilmesinin nedenlerinden belki de en önemlisi müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran hizmet anlayışı olmuştur.

Araç satış, servis, kaporta, boya ve yedek parça hizmetlerinde kalite bilincine önem veren Çelik Dizel 2008 yılında BUREAV VERİTAS tarafından akreditasyon belgeleri olan UKAS VE TURKAK belgelerine uygun görülerek ISO 9001:2000 kalite sertifikası ile ödüllendirilmiştir.

2010 yılında kalite yönetim standartı belgesi İSO9001:2008 olarak revize edilmiştir.

ISUZU araçları için servisimiz 5 yıldızlı belge ile onurlandırılmıştır. Bu beş yıldızlı servis belgesi Anadolu Isuzunun sadece seçkin servislerine vermiş olduğu ünvandır.

Servisimizde çevre ve şehircilik bakanlığından alınan yetki belgesi ile dizel ve benzinli araçlara egzos emisyon ölçümü yapılmaktadır. Ayrıca bünyemizde Anadolu Sigorta ve Allianz sigorta acenteliğimiz da bulunmaktadır.